Pronájem, Byty 1+kk, 44 m2 - Zlín - Prštné

Zlín, Zlínský kraj

Již realizováno

Projděte si nemovitost detailněji


Informace o nemovitosti

Nabídka pronájmu atraktivního podkrovního apartmánu ve Zlíně - Prstem.
 Příjemné bydlení s úžasným výhledem na město. Rohová kuchyňská linka s deskou z masivu a granitovým dřezem, vestavnou deskou, myčkou, mikrovlnnou troubou, v obytné části plovoucí podlaha, pracovní kout, vestavěná skříň a další úložné prostory. Koupelna se sprchovým koutem, závěsným wc. Z obývací částí se vstupuje nahoru do podkroví ideálního ke spaní, za kterým se nachází další úložné prostory.

 V suterénu domu je k dispozici prostorná prádelna. Za domem se nachází posezení pod pergolou. 

Atraktivní a klidná lokalita ve Zlíně – Na podhoří. Dobrá dopravní dostupnost – zastávky MHD jsou přímo u domu. Za 20 min. procházkou dojdete až na náměstí, jednu ulici nad domem je park, les a stezka na Maják – příjemná místa k relaxaci. Obchod, pošta a výborná restaurace jsou vzdáleny pouze cca 400 m. 
Byt je vhodný pro dvě pracující osoby bez zvířat a je k dispozici od 1. 10. 2023. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií. Cena nájmu 9500,- Kč + 2.500,- paušální platba za energie a internetové připojení. Celková měsíční platba 12.000,- Kč. Nájemce hradí vratnou jistotu ve výši 14.000,- Kč a provizi RK.