Explicitní péče o vás
i vaši nemovitost

Prodejte spolehlivě, rychleji a za víc. Pracujeme s osvědčenými nástroji,
které pro vás vybíráme individuálně dle dané nemovitosti.

Prodejte spolehlivě, rychleji a za víc.


Pracujeme s osvědčenými nástroji, které pro vás vybíráme individuálně dle dané nemovitosti.


Homestaging

Při prodeji ukážeme kupujícímu potenciál jednotlivých místností. Jen 10% kupců si totiž dokáže obrazně představit, jak můžou prostory vypadat - našim úkolem je inspirovat je. Díky tomu zvýšíme atraktivitu nemovitosti a prodáme ji mnohem rychleji a za co nejlepší možnou cenu, v průměru až o 15% více.

Více o homestagingu

Profesionální fotografie

Fotografie jsou v inzerci prvním kontaktem s potenciálním zájemcem o nemovitost, proto jsou automaticky součástí každé prezentace. Interiér i exteriér nafotíme důkladně tak, ať prostory vyniknou a stanou se rozhodujícím prvkem při výběru nemovitosti.

Více o fotografii

Videoprohlídka

Skvělá možnost ukázat zájemcům interiér a exteriér nemovitosti z pohodlí domova. V hlavní roli videoprohlídky je vždy makléř, který nemovitost nabízí a provede potenciálního zájemce ještě dřív než ji reálně navštíví. Dokážeme tak vzbudit vyšší zájem o nemovitost díky poutavým záběrům.

Prohlédnout ukázku

3D Scan

Virtuální prohlídka - 3D scan umožní potenciálnímu zájemci pohybovat se kdekoliv po nemovitosti a vcítit se do míst, kde bude relaxovat, vařit či spát. Zájemce si sám snadno prozkoumá a vyhodnotí všechny vlastnosti nemovitosti z pohodlí domova a získá jasnou představu o bydlení dřív než na osobní prohlídce. Otevíráme tak dveře k rychlejšímu rozhodování o koupi.

Prohlédnout ukázku

Půdorys

Potenciální zájemce získá v kombinaci s 3D scanem kompletní představu o nemovitosti. Poskytneme jasné grafické znázornění, které přiblíží rozmístění a rozměry místností v bytě či rodinném domě.

Více o půdorysech

Vizualizace interiéru

Máte nemovitost v rekonstrukci nebo jen holé stěny a investice do oprav nedává smysl? Zhodnotíme vaší situaci a vytvoříme vizualizaci interiéru. Zájemce tak v inzerátu na webu neuvidí rozbouranou nemovitost, ale finální výsledek jednotlivých místností po rekonstrukci. Získáme tak jeho větší pozornost a zájem.

Více o vizualizaci

Aukce nemovitosti

Velmi často se stává, že má nemovitost více zájemců, kterého si ale vybrat? K tomu nám slouží aukce nemovitostí, kdy zájemci přihazují v online aukční místnosti své nabídky. Stává se majitelem ten, kdo dá víc. Je to efektivní, pohodlné a rychlé pro všechny strany, navíc tím zvýšíme tržní cenu nemovitosti o 5 - 15 %.

Více o aukcích

Právní servis

Vyřídíme pro vás kompletně všechno papírování. Věcná břemena, kupní smlouvy, úschovní smlouvy a další potřebné dokumenty. Vysoká kvalita veškeré této smluvní dokumentace je důležitá, proto dlouhodobě spolupracujeme s ověřenými advokátními kancelářemi v místě našich poboček, které dokáží být oporou a umí také pružně reagovat na vaše dotazy a potřeby.

Chci zajistit právní služby

Finanční servis

Naprostým standardem je u nás zajištění výhodného a bezpečného financování pro vás od kolegů z Explicit Invest. Zhodnotí možnosti všech bank a postarají se o nejlepší možnou variantu hypotéky přímo pro vás na míru. Zajišťují také dlouhodobé explicitní poradenství v oblasti investic a růstu vašeho majetku.

Chci zajistit financování

Marketing

Stává se, že prodej či pronájem nemovitosti je potřeba podpořit i na sociálních sítích. Máme interní tým markeťáků, kteří nastaví měřitelné kampaně s jasnou strategií a cílem.

Chci zajistit marketing


Máte zájem o explicitní péči

o vás i vaši nemovitost?

Chci prodat

Pojďme se vzájemně poznat.
Vyberte si termín.


Novinky z našeho Instagramu