Ozvěte se nám
Fakturační údaje:

EXPLICIT REALITY s.r.o.
Dlouhá 4217, 760 01 Zlín
IČ: 068 168 60

Často kladené otázky

Všechny vaše dotazy zodpovězené
na jednom místě

Jak rychle můžu prodat mou nemovitost?
Pokud vše dobře nastavíme, tak Vaši nemovitost prodáváme v 90 % případů do 30 dní. Dle statistik se nemovitosti v ČR prodávají v průměru 5 měsíců. Každý případ je individuální a vždy záleží na tom, zda prodejní cena nemovitosti odpovídá reálné tržní ceně a jak je nemovitost připravena k prodeji a jaké všechny možné nástroje byly použity k té nejlepší propagaci, která zajistí rychlý prodej.
Jaké smlouvy se s Vámi uzavírají?
Uzavřeme společně zprostředkovatelskou smlouvu na prodej vaší nemovitosti, která přesně definuje podmínky prodeje. Zprostředkovatelská smlouva je především můj závazek vůči Vám, kde máte vysloveně řečeno, co pro úspěšný prodej vše udělám. Následně se touto smlouvou prokazuji zájemcům o vaši nemovitost, jako důkaz, že jsem oprávněn vaši nemovitost nabízet k prodeji. Tato smlouva ubezpečuje budoucí kupující, že můžou bez obav složit rezervační zálohu na nemovitost a bezpečně a rychle ji koupit.
Kolik kupujících se dozví o prodeji mé nemovitosti?
Vaši nemovitost profesionálně prezentuji na předních realitních serverech a také na dalších méně známých serverech, které jsou ovšem také potřebné pro kompletní prezentaci nemovitosti. Celkem inzeruji na 28 inzertních serverech. Inzeruji také na našich Facebookových stránkách naší realitní kanceláře, vytvořím webové stránky nemovitosti a celkově mám nastavenou marketingovou strategii prezentace nemovitosti. Oslovuji také klienty v našem interním poptávkovém systému EXPLICIT REALITY, který je propojený s poptávkovým systémem sesterské firmy EXPLICIT INVEST. Dále také nabízíme v systémech jiných realitních kanceláří, abych dokonale pokryl celý realitní trh a vaši nemovitost tak prodal rychle a výhodně.
Můžu prodat nemovitost s hypotékou?
Představím Vám tři možné způsoby prodeje nemovitosti zatížené hypotékou a společně zvolíme nejlepší způsob prodeje. Nemovitosti zatížené hypotékou. Následně veškerou komunikaci s bankou přebere můj hypoteční specialista firmy EXPLICIT INVEST. Nesplacená hypotéka tudíž není při prodeji překážkou, úvěr lze vždy refinancovat.
Můžu prodat nemovitost, na které je exekuce?
Pokud je vaše nemovitost zatížená exekucí převezmu komunikaci s exekutorem a věřiteli, případné vyplacení zástavy provedu z vlastních zdrojů. Znám veškeré možnosti, jak váš dům oddlužit, prodat a vám tak pomoci ve vaší situaci.
Jak se stanoví tržní cena nemovitosti?
Tržní cenu určuji podle přesně daných kritérií, které zadám do tržního ocenění nemovitosti. Vyhodnocuji prodej nemovitostí v okruhu 500 metrů vzdálených od vaší nemovitosti a to za poslední rok. Cenu nemovitostí také určuji na základě již zrealizovaných prodejů v dané lokalitě, znalosti trhu a to především porovnáním s konkurenčními nabídkami.