Chytrá poptávka

Poslední roky jsou pro realitní trh v Česku dost divoké. O to složitější roky to jsou pro zájemce o koupi nemovitosti. Na jednu stranu jsme zažili obdoví nejnižších úrokových sazeb na hypotékách od vzniku České republiky. Na druhou stranu zde máme (v některých případech) extrémní růst cen nemovitostí.

Především proto jsme se rozhodli, že se mimo hlavní činnost realitní kanceláře - prodej nemovitostí, budeme věnovat i vyhledávání nemovitostí na míru klientovi a s tím spojené realitní poradenství.

Pokud tedy plánujete investovat své peníze do nemovitosti - ať už pro sebe k bydlení nebo jako investici třeba na důchod, ozvěte se nám! Společně se pobavíme o tom, co přesně chcete, podíváme se na nemovitosti v nabídce jiných realitních kanceláří a zhodnotíme, která nemovitost uvedenou cenu opravdu má a která naopak ani zdaleka. Následně vás budeme zastupovat na všech jednáních a za vás budeme licitovat o ceně.

 

Komu je služba určena

Všem, kteří chtějí bezpečně a dobře koupit jakoukoliv nemovitost. Dále těm, kteří si chtějí vybírat z těch nejlepších, nejnovějších nebo “podpultových” nabídek na realitním trhu. A v neposlední řadě právě těm, kteří chtějí konzultovat svá rozhodnutí s odborníky, předejít problémům a nepříjemných překvapením při koupi nebo ušetřit čas při hledání a vybírání té správné nemovitosti.

 

Jak to celé funguje?

 1. Při úvodní konzultaci dohodneme parametry hledané nemovitosti dle vašich představ
 2. Začneme vyhledávat vhodné nabídky podle Vašich kritérií a to 24/7
 3. Nemovitosti za vás prověříme, zjistíme technický stav a zpracujeme potřebou dokumentaci. Následně vám ji zašleme ke konzultaci
 4. Pokud se vám některá z nabídek zalíbí a absolvujete prohlídku, provedeme vás celým procesem prodeje. Nic vás pak nepřekvapí ani neohrozí obchod.
 5. Zajistíme úschovu kupní ceny, komunikaci s katastrálním úřadem a další..

 

6 důvodů proč koupit nemovitost s EXPLICIT REALITY

 1. Získáte náskok oproti ostatním. Díky našemu internímu automatickému monitoringu veškeré inzerce realitních kanceláří, soukromé inzerce, dražeb, insolvencí a dalších se dozvíte o nabídce ihned po jejich zveřejnění. Rychlost rozhoduje!
 2. Získáte přístup k výjimečným příležitostem: neveřejné nabídky, dražby, privatizace a výběrová řízení. Prodejní cena bývá v průměru o 30 % nižší, než je reálná tržní hodnota nemovitosti.
 3. Šetříme váš čas. Nemusíte hledat a porovnávat nabídky z internetu.
 4. Šetříme vaše peníze. Vyjednáme pro vás nejlepší možnou cenu.
 5. Nekoupíte zajíce v pytli. Naši odborníci včas odhalí technické či právní vady.
 6. Jsme skutečně na vaší straně. Hájíme zájmy kupujícího.

 

A kolik tohle všechno stojí?

 1. 5.000 Kč vratná záloha. Pokud vám vhodnou nemovitost nenajdeme, vrátíme vám zálohu v plné výši.
 2. 1% z kupní ceny za realizaci nákupu vaší nemovitosti přes naši realitní kancelář
 3. 10% odměnu z případné slevy, kterou pro vás vyjednáme u prodávajícího
 4. 5% z kupní ceny v případě, že vám nemovitost koupíme formou dražby nebo výběrového řízení

Tato cena plus DPH je pro vás konečná, bez dalších skrytých poplatků. Kryje naše náklady a vás drží v bezpečí a šetří vaše peníze.